srpski latinica     english

Асист. др Драгана Радошевић
Асист. др Соња Жигић

Научни одбор

Проф. др Нада Вучковић, Катедра за патологију, Медицински факултет Универзитета у Новом Саду (Србија)
Проф. др Ивана Живановић Мачужић, Катедра за анатомију и судску медицину, Факултет медицинских наука Универзитета у Крагујевцу (Србија)
Проф. др Зденка Кривокућа, Катедра за анатомију, Медицински факултет Универзитета у Бања Луци (Република Српска)
Проф. др Душан Лалошевић, Катедра за хистологију и ембриологију, Медицински факултет Универзитета у Новом Саду (Србија)
Проф. др Љиља Мијатов Укропина, Катедра за анатомију, Медицински факултет Универзитета у Новом Саду (Србија)
Проф. др Небојша Т. Милошевић, Катедра за биофизику у медицини, Медицински факултет Универзитета у Београду (Србија)
Проф. др Иван Николић, Катедра за анатомију и хистологију, Медицински факултет Универзитета у Нишу (Србија)
Проф. др Ласло Пушкаш, Катедра за анатомију, Медицински факултет Универзитета у Београду (Србија)
Проф. др Tатјана Филиповић, Катедра за анатомију, Медицински факултет Универзитета у Приштини – Косовска Митровица (Србија)
Проф. др Аида Хасановић, Катедра за анатомију, Медицински факултет Универзитета у Сарајеву (Босна и Херцеговина)
Проф. др Раде Чукурановић, Катедра за анатомију и хистологију, Медицински факултет Универзитета у Нишу (Србија)
Проф. др Сњежана Бајек, Катедра за анатомију, Медицински факултет Универзитета у Ријеци (Хрватска)
Проф. др Горан Штркаљ, Катедра за киропрактику, Факултет природних наука и инжињерства Универзитета Меквори у Сиднеју (Аустралија)